Tablettes Microsoft QF1-00001
QF1-00001
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Windows
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Type | Core i5 |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Processor Model | i5-1245U |
| Processor Core | Deca-core (10 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Memory Technology | LPDDR5 |
| Storage | |
|---|---|
| Solid State Drive Capacity | 256 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 13" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Screen Technology | PixelSense |
| Aspect Ratio | 3:2 |
| Screen Resolution | 2880 x 1920 |
| Graphics Controller Model | Iris Xe Graphics |
| Graphics Memory Technology | LPDDR5 |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | No |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Cellular Phone Capability | No |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | 2 x USB-C ® with USB 4.0/ Thunderbolt™ 4 |
| Thunderbolt | Yes |
| Number of Thunderbolt 4 Ports | 2 |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 10 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Windows |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Operating System Architecture | 64-bit |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 15.50 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Platinum |
| Form Factor | Slate |
| Height | 0.4" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 11.3" |
| Weight (Approximate) | 1.94 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Gold (EPEAT Gold) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |