Apple iPad Pro 13 pouces Tablette M4, 512 Go, Wi-Fi + Cellular, Argent, OLED
MVXV3LL/A
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Robuste: Commercial
-
GPS: Oui
-
Plage: Standard Range
-
Connexion: Bluetooth
-
Caméra: Integrated front + rear (standard tablet cameras)
-
Caractéristiques de la batterie: Rechargeable
| Technical Information | |
|---|---|
| Release Year | 2024 |
| AI-powered | Yes |
| Processor | |
|---|---|
| Processor Type | M4 |
| Processor Speed | 4.40 GHz |
| Processor Core | Nona-core (9 Core) |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Apple |
| Chipset Model | M4 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 512 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 13" |
| Display Screen Type | Tandem OLED |
| Display Screen Technology |
|
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Resolution | 2752 x 2064 |
| Brightness | 1600 Nit |
| Contrast Ratio | 2,000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) Type | HDR10 |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi + Cellular |
| SIM Size Supported | eSIM |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Generation | 5G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication | No |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB 4 Type-C |
| DisplayPort | Yes |
| Thunderbolt | Yes |
| Charging Interface | USB Type C |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | iPadOS |
| Upgradable Operating System | iPadOS 18.1 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 9 Hours |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 20 W |
| Power Source |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Silver |
| Product Color | Silver |
| Form Factor | Slate |
| Height | 11.1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 0.2" |
| Weight (Approximate) | 1.28 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Charger Included | Yes |
| Virtual Assistant Supported | Siri |
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Limited Warranty URL | www.apple.com/au/legal/statutory-warranty/au/ |