Tablettes Apple MD7F4LLA
MD7F4LL/A
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Release Year | 2025 |
| Audio Formats |
|
| Video Formats |
|
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Apple |
| Processor Type | A16 Bionic |
| Processor Core | Penta-core (5 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 11" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Screen Technology |
|
| Screen Resolution | 2360 x 1640 |
| Color Gamut | sRGB |
| Brightness | 500 Nit |
| High Dynamic Range (HDR) Type | HDR10 |
| Pixel Density (ppi) | 264 |
| Graphics Controller Manufacturer | Apple |
| Graphics Processor Core | Quad-core (4 Core) |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi + Cellular |
| SIM Size Supported | eSIM |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Generation | 5G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Profile Supported | A2DP |
| Near Field Communication | No |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB Type-C 2.0, DisplayPort; magnetic connector |
| DisplayPort | Yes |
| Charging Interface | USB Type C |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Aperture | f/2.4 |
| Front Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Aperture | f/1.8 |
| Rear Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Digital Zoom | 5x |
| Finger Print Reader | Yes |
| Sound System | Dolby Atmos |
| Speaker Output Mode | Stereo |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | iPadOS |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Chemistry | Lithium Polymer (Li-Polymer) |
| Maximum Web Surfing Battery Time | 9 Hours |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 20 W |
| Power Source |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Silver |
| Product Color | Silver |
| Form Factor | Slate |
| Height | 9.8" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 0.3" |
| Weight (Approximate) | 1.06 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Charger Included | Yes |
| Included Charger Power | 20 W |
| Virtual Assistant Supported | Siri |
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Limited Warranty URL | https://www.apple.com/legal/warranty/products/ios-warranty-document-us.html |