Tablettes de signature Topaz TM-LBK57GC-HSB-R
TM-LBK57GC-HSB-R
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Input Devices | |
|---|---|
| Input Device Type | Active Pen |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.60" x 3.40" |
| Screen Resolution | 640 x 480 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 2.1" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |