Tablettes de signature Topaz T-LBK766SE-BHSX-R
T-LBK766SE-BHSX-R
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: Serial, USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wired |
| Input Devices | |
|---|---|
| Input Device Type | Active Pen |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.60" x 3.40" |
| Backlight | Yes |
| Resolution (PPI) | 400 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | Serial/USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 2.1" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 6.6" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| TAA Compliant | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |