Tablettes de signature Topaz T-LBK755SE-BHSB-R
T-LBK755SE-BHSB-R
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Input Devices | |
|---|---|
| Input Device Type | Active Pen |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Active Area | 4.40" x 2.50" |
| Backlight | Yes |
| Resolution (PPI) | 410 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.1" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 1.6" |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |