Security Camera Bosch UPA-2450-60
UPA-2450-60
Sélectionner un modèle
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage Type | AC |
| Input Voltage | 110 V AC |
| Output Voltage | 24 V AC |
| Output Power | 50 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3.9" |
| Width | 3" |
| Depth | 2.5" |
| Weight (Approximate) | 1.85 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
Bosch KBE Series pre-package Cameras |
| Country of Origin | China |