Routeurs Sans Fil HPE Aruba JG406AABA
JG406A#ABA
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 3 |
| USB | Yes |
| Powerline | No |
| Management Port | Yes |
| Token Ring Port | No |
| Serial V.35 Interface | No |
| Number of Broadband (RJ-45) Ports | 3 |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 8 |
| Expansion Slot Type |
|
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| Management & Protocols | |
|---|---|
| Security Features |
|
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 2 GB |
| Memory Technology | DDR3 SDRAM |
| Flash Memory | 256 MB |
| Memory Card Supported | CompactFlash |
| Power Description | |
|---|---|
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Input Voltage |
|
| Power Source | Power Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Form Factor |
|
| Height | 1.7" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 18.9" |
| Weight (Approximate) | 17.42 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Certifications & Standards |
Safety:
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |