Routeurs Sans Fil Cisco IR829B-LTE-EA-BK9
IR829B-LTE-EA-BK9
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Wi-Fi Generation | Wi-Fi 4 |
| Wireless Specifications | |
|---|---|
| Broadband Transmission Technology | Cellular |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11n |
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| UNII Maximum Frequency | 5 GHz |
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Network Supported |
|
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| Total Wireless Transmission Speed | 37.50 MB/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 4 |
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| VPN Supported | Yes |
| Multi-SIM Supported | Yes |
| Number of SIM Card Supported | 2 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor |
|
| Height | 1.7" |
| Width | 11" |
| Depth | 7.7" |
| Weight (Approximate) | 4.41 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 5 Year |