Routeurs Sans Fil Cisco CISCO3925EK9-RF
CISCO3925E/K9-RF
Sélectionner un modèle
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 4 |
| Management Port | Yes |
| I/O Expansions | |
|---|---|
| Total Number of Expansion Slots | 10 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| Power Description | |
|---|---|
| PoE (RJ-45) Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Compatible Rack Unit | 3U |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 5.3" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 18.8" |
| Weight (Approximate) | 39.02 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
|