Lecteurs de Presentation Zebra DS9308-SR4R0110AZU
DS9308-SR4R0110AZU
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: Serial, USB
-
Capacité de numérisation: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Product Color | Midnight Black |
| Height | 5.7" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.3" |
| Weight (Approximate) | 11.22 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Vietnam |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
ds9300.pdf DS9308-SR4R0110AZU
ds9300.pdf MOD-DS9300