Lecteurs de Présentation Honeywell 7680GSR-2USB-1-N
7680GSR-2USB-1-N
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Plage: Standard Range
-
Connexion: Serial, USB
-
Capacité de numérisation: 2D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Scan Mode | Trigger |
| Scan Pattern | Area |
| Features | Beep |
| Cable Type Included | USB |
| Stand Included | Yes |
| Field of View (Horizontal) | 48° |
| Field of View (Vertical) | 30° |
| Reading Angle (Skew) | 65° |
| Reading Angle (Pitch) | 65° |
| Motion Tolerance | 158 in/s |
| Maximum Ambient Light | 100000 lux |
| Drop Specification |
50 drops @ 1.5 m |
| Minimum Print Contrast | 20% |
| Minimum Element Resolution (Code 39) | 3 mil |
| Maximum Element Resolution (Code 39) | 5 mil |
| Maximum Element Resolution (DataMatrix) | 10 mil |
| Image Sensor Resolution | 1280 x 800 |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Operating Power Consumption | 2.50 W |
| Input Current | 500 mA |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32°F (0°C) to 122°F (50°C) |
| Storage Temperature | -40°F (-40°C) to 158°F (70°C) |
| Humidity (Non-condensing) | 0% to 95% |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Hands-free |
| Rugged | Yes |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 12.1 ft |
| Width | 40" |
| Length | 80" |
| Weight (Approximate) | 11.99 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP52 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
genesis-xp-7680g.pdf 7680GSR-2USB-1-N
genesis-xp-7680g.pdf MOD-GENESIS-XP-7680G