Points d'Accès Sans Fil Ubiquiti Networks PBE-5AC-GEN2
PBE-5AC-GEN2
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Frequency Band | 5 GHz |
| Outdoor Antenna Range | 15.5 Mile |
| Wireless Transmission Speed | 450 Mbit/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 1 |
| PoE PD Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Pole-mountable |
| Height | 9.1" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 16.5" |
| Weight (Approximate) | 4.89 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) |
powerbeamac.pdf PBE-5AC-GEN2
powerbeamac.pdf MOD-UBIQUITI-POWERBEAM-AC