Points d'Accès Sans Fil Ruckus 901-R500-WW00
901-R500-WW00
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ac |
| Frequency Band |
|
| Wireless Transmission Speed | 867 Mbit/s |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Ethernet Technology |
|
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| VGA | No |
| HDMI | No |
| USB | No |
| Powerline | No |
| Management Port | No |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.2" |
| Weight (Approximate) | 12.35 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
mod-zf-r500-ruckus-access-point-datasheet.pdf 901-R500-WW00
mod-zf-r500-ruckus-access-point-user-manual.pdf 901-R500-WW00
ruckus-zf-r500.pdf 901-R500-WW00
mod-zf-r500-ruckus-access-point-datasheet.pdf MOD-ZF-R500
mod-zf-r500-ruckus-access-point-user-manual.pdf MOD-ZF-R500