Points d'Accès Sans Fil Cisco AIR-ANT2480V-N
AIR-ANT2480V-N
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Directivity | Omni-directional |
| Frequency Band Type | UHF |
| Operating Frequency Range | 2.4 GHz to 2.484 GHz |
| Antenna Gain (Isotropic) | 8 dBi |
| Polarization | Linear Vertical |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Connector Type | N-Type |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 19.50" |
| Width | 0.90" |
| Depth | 0.90" |
| Weight (Approximate) | 7.10 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage | Wireless Data Network |