Moniteurs HP T6N32AAABA
T6N32AA#ABA
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Screen Size Class | 14" |
| Viewable Screen Size | 14" |
| Screen Mode | WXGA |
| Response Time | 16 ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight Technology | LED |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 1366 x 768 |
| Color Supported | 14.4 Million Colors |
| Contrast Ratio | 350:1 |
| Brightness | 200 Nit |
| Native Resolution | 1366 x 768 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen Type | Projected Capacitive |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| DisplayPort | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Operating Power Consumption | 9.50 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Color Family | Black |
| Product Color |
|
| Height | 8.6" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 1.6" |
| Weight with Stand (Approximate) | 3.75 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards |
|
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
| Additional Warranty Information | Protected by HP, including a 3 years parts, 3 years labor (3/3/0) standard limited warranty. Certain restrictions and exclusions apply. |