Moniteurs HP T6N30AAABA
T6N30AA#ABA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Viewable Screen Size | 10.1" |
| Screen Mode | WXGA |
| Response Time | 30 ms |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Backlight Technology | LED |
| Video | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 1280 x 800 |
| Color Supported | 16.7 Million Colors |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Brightness | 220 Nit |
| Native Resolution | 1280 x 800 |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen Type | Projected Capacitive |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Operating Power Consumption | 8.50 W |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| VESA Mount Compatible | Yes |
| Color Family | Black |
| Product Color |
|
| Height | 6.8" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight (Approximate) | 2.54 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Certifications & Standards |
|
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | China |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
| Additional Warranty Information | Protected by HP, including a 3 years parts, 3 years labor (3/3/0) standard limited warranty. Certain restrictions and exclusions apply. |