Moniteurs HP 1RL95AA
1RL95AA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: USB
-
Type d'écran: No
| Memory | |
|---|---|
| Buffer | 2 Byte |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen Type | LCD |
| Screen Resolution | 480 x 64 |
| Dot Matrix Layout | 24 x 32 |
| Number of Columns | 20 |
| Number of Lines | 2 |
| Brightness | 600 Nit |
| Character Width | 0.26" |
| Character Height | 0.35" |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Fonts & Emulation | |
|---|---|
| Font Type | Alphanumeric |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 5 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Ebony Black |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 0.5" |
| Weight (Approximate) | 3.88 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | HP ElitePOS G1 System |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
| Additional Warranty Information | Three (3) year limited warranty with advance exchange when purchased from HP. Additional HP Care Pack Services options are available to extend warranty coverage. |