Microphones AVer PTCAMCTRL
PTCAMCTRL
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Number of Controllable Cameras | 255 |
| Control Type |
|
| Features | Speed Control |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Type | OLED |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Serial | Yes |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 12 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 3.9" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 13.8" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |