Scanners de Codes-Barres Portables Zebra DS2208-SR6U2100AZW
DS2208-SR6U2100AZW
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Couleur de l'étui: White
-
connectivité: Corded
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Product Color | Nova White |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.9" |
| Weight (Approximate) | 5.70 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Mexico |
ds2200-new.pdf DS2208-SR6U2100AZW
ds2200-new.pdf MOD-DS2208