Lecteurs Elo E245047
E245047
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 2D, Imager
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Plug-in Card |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
|
| Scan Engine Model | SE4107 |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanning Distance | 19.50" |
| Field of View (Horizontal) | 45° |
| Field of View (Vertical) | 34° |
| Reading Angle (Skew) | 45° |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Modular |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 0.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 1" |
| Weight (Approximate) | 0.78 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
|