Scanner de code-barres Zebra MP7201 Multi-Plan, Long, Échelle à intervalle unique, Analyse de permis de conduire, Saphir
MP7201-LPSLN000US
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: Serial, USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
2D:
Digimarc:
|
| Image Sensor Type | Imager |
| Scan Pattern | Area |
| Scanner Range | Standard Range |
| Features |
|
| Image Formats |
|
| Maximum Ambient Light | 86080 lux |
| Illumination Type | LED |
| Illumination Color | White |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Operating Power Consumption | 2.75 W |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Storage Temperature | -40°F (-40°C) to 158°F (70°C) |
| Humidity (Non-condensing) | 20% to 95% |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Fixed Mount |
| Durability | Spill Resistant |
| Height | 5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 4" |
| Length | 20" |
| Weight (Approximate) | 13.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP5X |
| Application/Usage |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mp72.pdf MP7201-LPSLN000US
mp72.pdf MOD-MP72