Lecteurs de Cartes HID 921PHPTEK000UE
921PHPTEK000UE
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Identification Method |
|
| Operating Range | 4.70" |
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP65 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial | Yes |
| Power Description | |
|---|---|
| Input Voltage | 12 V DC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Height | 4.8" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 1.1" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | GreenCircle |
| Environmental Compliance | Restriction of Hazardous Substances (RoHS) 2 |