Lecteurs Datalogic DLR-BT001-US
DLR-BT001-US
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
RFID: Oui
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency | 902 MHz |
| Maximum Frequency | 928 MHz |
| Frequency Band Type | UHF |
| Maximum Read Distance | 35.43" |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Weight (Approximate) | 2.01 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Country of Origin | Italy |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
dlr-bt.pdf DLR-BT001-US
dlr-bt.pdf MOD-DLR-BT