Lecteurs CipherLab A2504S2BSU001
A2504S2BSU001
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: USB
-
Capacité de numérisation: 2D
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanning Capability |
|
| Barcode Symbology Supported |
1D:
2D:
|
| Light Source | LED |
| Image Sensor Type |
|
| Scan Rate | 60 scan/s |
| Scan Pattern | Linear |
| Scanning Distance | 11" |
| Cable Type Included | USB |
| Stand Included | Yes |
| Reading Angle (Skew) | 60° |
| Reading Angle (Pitch) | 70° |
| Drop Specification |
|
| Minimum Print Contrast | 25% |
| Minimum Element Resolution (Code 39) | 3 mil |
| Maximum Element Resolution (Code 39) | 5 mil |
| Minimum Element Resolution (PDF417) | 5 mil |
| Image Sensor Resolution | 1280 x 800 |
| Illumination Type | LED |
| Illumination Color | White |
| Air Electrostatic Discharge (+/-) | 20kV |
| Contact Electrostatic Discharge (+/-) | 10kV |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Host Interface | USB |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 75 Hour |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Rugged | Yes |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Durability |
|
| Height | 3.8" |
| Width | 2.6" |
| Length | 6.3" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP65 |
| Application/Usage |
|
| Platform Supported | Smartphone |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
2500-series.pdf MOD-2500