Imprimantes Laser HP 6GX01FBGJ
6GX01F#BGJ
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Multifunction Devices | Copier/Printer/Scanner |
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed (ppm) | 30 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 600 x 600 |
| Print Technology | Laser |
| Wireless Print Technology |
|
| Duplex Printing | Automatic |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Wireless LAN | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 1.60" |
| Display Screen Type | LCD |
| Scanner | |
|---|---|
| Scanner Type | Flatbed |
| Scan Color | Color |
| Optical Resolution (dpi) | 600 |
| Copier | |
|---|---|
| Copier Type | Flatbed |
| Copy Color | Monochrome |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Size |
|
| Media Handling |
|
| Standard Input Media Capacity | 150 sheets |
| Reliability | |
|---|---|
| Duty Cycle | 20000 |
| Recommended Monthly Print Volume | 200 to 2000 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Input Voltage | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 11.6" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 12.1" |
| Weight (Approximate) | 20.9 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Energy Star | Yes |
| Country of Origin | Vietnam |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |