Imprimantes d'étiquettes Zebra ZT61043-T0101AGA
ZT61043-T0101AGA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
RFID: Oui
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Serial, USB, Ethernet, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed | 14.02 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 300 |
| Maximum Print Length | 10.83 ft |
| Maximum Print Width | 4.09" |
| Application/Usage | Industrial |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 1 GB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial Port | Yes |
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Roll Diameter | 7.99" |
| Maximum Label Width | 4.49" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 15.6" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 19.9" |
| Weight (Approximate) | 50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Energy Star | Yes |
| TAA Compliant | Yes |
mod-zt610-rfid-zebra-label-printer-datasheet.pdf ZT61043-T0101AGA
zt600-rfid.pdf MOD-ZT610-RFID