Imprimantes d'étiquettes Zebra ZQ63-RUWA000-00
ZQ63-RUWA000-00
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
RFID: Oui
-
Format de l'équipement: Mobile
-
Connexion: Bluetooth
-
Technologie d'impression: Direct Thermal
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed | 4.53 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 203 |
| Maximum Print Length | 32.01" |
| Maximum Print Width | 4.09" |
| Application/Usage | Mobile |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 256 MB |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| RFID | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Roll Diameter | 2.60" |
| Maximum Label Width | 4.41" |
| Maximum Label Length | 32.01" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Handheld |
| Height | 3.2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7.4" |
| Weight (Approximate) | 2.45 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-datasheet-1.pdf ZQ63-RUWA000-00
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-quick-guide-14.pdf ZQ63-RUWA000-00
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-user-manual-1.pdf ZQ63-RUWA000-00
zq630-rfid-spec-sheet-en-us.pdf ZQ63-RUWA000-00
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-datasheet-1.pdf MOD-ZQ630R-RFID
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-quick-guide-14.pdf MOD-ZQ630R-RFID
mod-zq630r-rfid-zebra-label-printer-user-manual-1.pdf MOD-ZQ630R-RFID