Imprimantes d'étiquettes Zebra ZQ61-AUWA0B0-00
ZQ61-AUWA0B0-00
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Mobile
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: USB, Bluetooth
-
Technologie d'impression: Direct Thermal
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Receipt Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed | 4.53 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 203 |
| Maximum Print Length | 32" |
| Maximum Print Width | 1.89" |
| Application/Usage | Mobile |
| Mobile Device Printing | Yes |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 256 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Roll Diameter | 2.20" |
| Maximum Label Width | 2.18" |
| Maximum Label Length | 32" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Portable |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight (Approximate) | 1.32 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Platform Supported |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
mod-zq610-zebra-label-printer-datasheet.pdf ZQ61-AUWA0B0-00
mod-zq610-zebra-label-printer-user-manual.pdf ZQ61-AUWA0B0-00
zq600-series-hc.pdf MOD-ZQ610