Imprimantes d'étiquettes Zebra ZE52163-R0100A0Z
ZE52163-R0100A0Z
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Desktop
-
RFID: Oui
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Serial, USB, Ethernet, Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label Print |
| Print Color Capability | Color |
| Printing Capability | Double Sided |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 300 |
| Barcode Symbology Supported |
|
| Real Time Clock | Yes |
| Application/Usage |
|
| Features |
|
| Mobile Device Printing | Yes |
| Character Sets |
|
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Duplex Printing | Yes |
| Print Technology | Direct Thermal /Thermal Transfer |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 512 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Serial Port | Yes |
| USB Host | Yes |
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Yes |
| RFID | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Display Screen | Yes |
| Screen Size | 4.3" |
| Display Screen Type | LCD |
| Touchscreen | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Sensor |
|
| Fonts & Emulation | |
|---|---|
| Language Emulation |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Frequency |
|
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Operating Temperature | 31°F (-0.6°C) - 104°F (40°C) |
| Operating Relative Humidity | 20% - 95% |
| Storage Temperature | 40°F (4.4°C) - 160°F (71.1°C) |
| Storage Relative Humidity | 5% - 95% |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Power Cable Localization | US |
| Platform Supported | PC |
| Certifications & Standards |
|
| Energy Star | Yes |
ze511-ze521.pdf ZE52163-R0100A0Z
ze511-ze521.pdf MOD-ZE521