Imprimantes Zebra ZD22042-T11G00EZ
ZD22042-T11G00EZ
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Format de l'équipement: Desktop
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: USB
-
Technologie d'impression: Thermal Transfer
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label/Receipt Print |
| Print Color Capability | Monochrome |
| Maximum Mono Print Speed | 4.02 in/s |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 203 |
| Maximum Print Width | 4.09" |
| Application/Usage | Desktop |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 128 MB |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Roll Diameter | 5" |
| Maximum Label Width | 4.41" |
| Maximum Label Length | 39.02" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 7.5" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 10.5" |
| Weight (Approximate) | 2.43 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
| Energy Star | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 12 Month |
zd220-zebra-label-printer-datasheet.pdf ZD22042-T11G00EZ
zd220-zebra-label-printer-quick-guide.pdf ZD22042-T11G00EZ
zd220-zebra-label-printer-user-manual.pdf ZD22042-T11G00EZ
zebra_zd220.pdf ZD22042-T11G00EZ
zd220.pdf ZD220