Imprimantes d'étiquettes HP 28B98AB1H
28B98A#B1H
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système de Point de Vente: Oui
-
Connexion: USB, Ethernet, Bluetooth
-
Technologie d'impression: Ink
| Technical Information | |
|---|---|
| Multifunction Devices | Copier/Fax/Printer/Scanner |
| Recommended Use | Plain Paper Print |
| Print Color Capability | Color |
| ISO Mono Print Speed (ppm) | 15 |
| ISO Color Print Speed (ppm) | 9 |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 4800 x 1200 |
| SuperTank | Yes |
| SuperTank System | Smart Tank |
| Print Technology | Inkjet |
| Wireless Print Technology |
|
| Duplex Printing | Automatic |
| Color Cartridge Type | Single Multicolor Cartridge |
| Mobile Device Printing | Yes |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 3" |
| Display Screen Type | MGD |
| Touchscreen | Yes |
| Scanner | |
|---|---|
| Scanner Type | Flatbed |
| Scan Color | Color |
| Optical Resolution (dpi) | 1200 |
| Copier | |
|---|---|
| Copier Type | Flatbed |
| Copy Color | Color |
| Fax | |
|---|---|
| Fax Color | Color |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Media Size |
|
| Media Handling |
|
| Standard Input Media Capacity | 250 sheets |
| Standard Output Media Capacity | 100 sheets |
| Software | |
|---|---|
| Operating System Supported |
macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; 2 GB HD; Internet requiredWindows 11, Windows 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer. |
| Reliability | |
|---|---|
| Duty Cycle | 6000 |
| Recommended Monthly Print Volume | 400 to 1200 |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Input Voltage |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Desktop |
| Height | 9.5" |
| Width | 16.8" |
| Depth | 14.3" |
| Weight (Approximate) | 17 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Silver (EPEAT Silver) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |