EPSON, TM-C7500G, IMPRIMANTE D'ÉTIQUETTES GLOSSY 4 COULEURS COLORWORKS, USB ET ETHERNET
C31CD84311
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Label Print |
| Print Color Capability | Color |
| Maximum Color Print Speed | 11.81 in/s |
| Maximum Print Width | 4.10" |
| Application/Usage | Desktop |
| Print Technology | Inkjet |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Maximum Roll Diameter | 8" |
| Maximum Label Width | 4.25" |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 15.5" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 23.5" |
| Weight (Approximate) | 81.57 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported | PC |
c7500.pdf C31CD84311
c7500.pdf MOD-TM-C-7500