Imprimantes de cartes Zebra ZC36-0M0C000US00
ZC36-0M0C000US00
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Côté: Double Side
-
Connexion: USB, Ethernet
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Card Print |
| Print Color Capability | Color |
| Printing Capability | Double Sided |
| Maximum Mono Print Speed | 7.2 Second |
| Maximum Color Print Speed | 24 Second |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 300 |
| Application/Usage | Desktop |
| Print Technology | Dye Sublimation/Thermal Transfer |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 10.2" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 18.4" |
| Weight (Approximate) | 9.70 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
zc350.pdf ZC36-0M0C000US00
zc350-new.pdf ZC350