Imprimantes de cartes PVC Zebra ZC11-0000000US00
ZC11-0000000US00
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Côté: One Side
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Recommended Use | Card Print |
| Print Color Capability | Color |
| Printing Capability | Single Sided |
| Maximum Mono Print Speed | 5.1 Second |
| Maximum Color Print Speed | 24 Second |
| Maximum Print Resolution (dpi) | 300 |
| Application/Usage | Desktop |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Media Types & Handling | |
|---|---|
| Media Type |
|
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | AC Supply |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 10.2" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 15.1" |
| Weight (Approximate) | 8.60 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Platform Supported |
|
| Country of Origin | China |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |
zc100.pdf ZC11-0000000US00
zc100-a4.pdf ZC100
zc100-2025.pdf ZC100