Serveurs de console et de périphériques Lantronix UD2100001-01
UD2100001-01
Sélectionner un modèle
| Network & Communication | |
|---|---|
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Network (RJ-45) | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 1 |
| Number of Serial Ports | 2 |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Wall Mountable |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 14.11 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
Supporting RS232, RS422 and RS485 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 2 Year |