Commutateurs Ethernet Cisco DS-X9232-256K9
DS-X9232-256K9=
Sélectionner un modèle
| Technical Information | |
|---|---|
| Application/Usage | Optical Network |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| Total Number of Ports | 32 |
| Connector Type | DB-9 |
| Interfaces/Ports Details |
|
| Media & Performance | |
|---|---|
| Media Type Supported | Optical Fiber |
| Ethernet Technology | 8 Gigabit Ethernet |
| Network Technology | Fiber Channel |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Hot-swappable |
| Height | 1.8" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 16" |
| Weight (Approximate) | 10.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility | MDS 9000 Series Multilayer Switches |
| Warranty | |
|---|---|
| Additional Warranty Information |
|