| Technical Information | |
|---|---|
| Print Technology | Laser |
| Print Color | Black |
| Yield Type | High |
| Typical Print Yield | 25000 Pages |
| MICR | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 11" |
| Width | 7" |
| Depth | 15" |
| Weight (Approximate) | 5.40 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatible to OEM Brand |
|
| Compatibility |
Troy HP LaserJet Printers:
|