| Technical Information | |
|---|---|
| Print Technology | Laser |
| Print Color | Black |
| Yield Type | High |
| Typical Print Yield | 9000 Pages |
| MICR | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 9" |
| Width | 4" |
| Depth | 14" |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatible to OEM Brand |
|
| Compatible to OEM Part Number | CF226X |
| Compatibility |
Troy HP Printers:
|