Terminaux Portables Zebra RFD9031-G30G700-US
RFD9031-G30G700-US
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
RFID: Oui
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: USB
| Technical Information | |
|---|---|
| Minimum Frequency | 902 MHz |
| Maximum Frequency | 928 MHz |
| Frequency Band Type | UHF |
| Maximum Read Distance | 21.98 ft |
| Wireless LAN | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Weight (Approximate) | 1.57 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| TAA Compliant | Yes |
rfd90.pdf RFD9031-G30G700-US
rfd90.pdf MOD-RFD90