Terminaux Portables Zebra MC330M-GJ4HA2RW
MC330M-GJ4HA2RW
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Scanning Capability |
|
| Scan Engine Model | SE4770 |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanner Range | Standard Range |
| Sensor Type |
|
| Features | Gorilla Glass |
| Drop Specification (To Concrete) | 59.06" |
| Air Electrostatic Discharge (+/-) | 15kV AC |
| Contact Electrostatic Discharge (+/-) | 8kV AC |
| Processor & Chipset | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Type | Snapdragon |
| Processor Model | APQ8056 |
| Processor Core | Hexa-core (6 Core) |
| Processor Speed | 1.80 GHz |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 2 GB |
| Flash Memory | 16 GB |
| Memory Card Slot | Yes |
| Memory Card Supported |
|
| Maximum Memory Card Size Supported | 256 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4" |
| Screen Mode | WVGA |
| Display Screen Type | LED |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen Type | Capacitive |
| Keyboard/Keypad | |
|---|---|
| Keyboard Type | Alphanumeric |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 4.1 + LE |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 8.0 Oreo |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 5200 mAh |
| Battery Chemistry | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Battery Included | Yes |
| Removable Battery | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Form Factor | Gun |
| Rugged | Yes |
| Height | 8" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 6.5" |
| Weight (Approximate) | 1.11 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Application/Usage |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP54 |
| Country of Origin | China |
mod-mc3300-gun-zebra-handheld-terminals-datasheet.pdf MC330M-GJ4HA2RW
mod-mc3300-gun-zebra-handheld-terminals-user-manual.pdf MC330M-GJ4HA2RW
mc33.pdf MC330M-GJ4HA2RW
mc3300x-spec-sheet-en-us.pdf MC330M-GJ4HA2RW
mod-mc3300-gun-zebra-handheld-terminals-datasheet.pdf MOD-MC3300-GUN
mod-mc3300-gun-zebra-handheld-terminals-user-manual.pdf MOD-MC3300-GUN