Terminaux Portables Honeywell CT60-L0N-BRC210F
CT60-L0N-BRC210F
Sélectionner un modèle
Key features:
- Real-time Connectivity: Supports LTE-Advanced for speeds up to 300 Mbps.
- Advanced Data Capture: Fast, accurate scanning for 1D/2D barcodes, even on damaged labels.
- Rugged Design: Withstands drops from 1.5 m (5 ft) and is IP65/IP67 rated for dust and water resistance.
- Ergonomic Display: 4.7 in Corning® Gorilla® Glass 5 touchscreen, usable with fingers, gloves, or stylus.
- Long Battery Life: 4040 mAh battery supports over 12 hours of operation.
Specifications:
- Processor: 2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon 660 octa-core
- Memory: 3 GB/4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash
- Display: 118 mm (4.7 in) 1280 x 720 bright color LCD
- Camera: 13-megapixel color camera, 4K video
- Battery: Li-Ion, 4040 mAh, warm swap capability
- Weight: 350 grams (12.4 oz) with battery pack
- Environmental Sealing: IP65 and IP67 ratings for moisture and particle intrusion
- Operating Temperature: -20°C to 50°C (-4°F to 122°F)
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Image Sensor Type | Imager |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Flash Memory | 32 GB |
| Memory Card Supported |
|
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 4.7" |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 1280 x 720 |
| Display Screen Type | LCD |
| Touchscreen Information | |
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/r/k/mc |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Camera | |
|---|---|
| Rear Camera | Yes |
| Software | |
|---|---|
| Operating System | Android 8.1 Oreo |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Included | Yes |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 6.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 12.35 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
ct60-honeywell-vehicle-mount-terminals-datasheet.pdf CT60-L0N-BRC210F
ct60-honeywell-vehicle-mount-terminals-user-manual.pdf CT60-L0N-BRC210F
honeywell_ct60.pdf CT60-L0N-BRC210F
ct60-new.pdf CT60