Tablettes Zebra RTL10B1-H1AS0X0000NA
RTL10B1-H1AS0X0000NA
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
GPS: Oui
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Processor Type | Kryo 260 |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Qualcomm |
| Chipset Model | Snapdragon 660 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Memory Card Supported | microSDXC |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 64 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Technology |
|
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Screen Mode | WUXGA |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Graphics Controller Model | Adreno 512 |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi + Cellular |
| SIM Size Supported | Nano |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Generation | 4G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ac |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB Type-C port (USB 2.0, USB 3.0, Display Port) |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 5 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Upgradable Operating System | Android 14 |
| Battery Information | |
|---|---|
| Maximum Battery Run Time | 9.80 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Form Factor | Slate |
| Height | 11" |
| Width | 10" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 3 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Silver (EPEAT Silver) |
| Environmental Compliance |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 3 Year |
l10.pdf RTL10B1-H1AS0X0000NA