Tablettes Samsung SM-T630NZKEN20
SM-T630NZKEN20
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
Connexion: Bluetooth
| Processor | |
|---|---|
| Combined Processor Core | Octa-core |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| 2nd Processor Speed | 1.80 GHz |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Qualcomm |
| Chipset Model | SM7325 Snapdragon 778G 5G |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 6 GB |
| Memory Card Supported |
|
| Memory Card Supported Capacity | 1 TB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Display Screen Type | TFT LCD |
| Aspect Ratio | 16:10 |
| Screen Mode | WUXGA |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Network & Communication | |
|---|---|
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB 3.2 Gen 1 |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 8 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Finger Print Reader | Yes |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 7600 mAh |
| Maximum Battery Run Time | 16 Hours |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Form Factor | Slate |
| Height | 6.7" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 0.4" |
| Weight (Approximate) | 1.49 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Features |
|
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Additional Warranty Information |
Parts: 1 year on in the box accessories |