Tablettes Apple MC9W4LLA
MC9W4LL/A
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Connexion: Bluetooth
| Technical Information | |
|---|---|
| Release Year | 2025 |
| AI-powered | Yes |
| Audio Formats |
|
| Video Formats |
|
| Processor | |
|---|---|
| Processor Manufacturer | Apple |
| Processor Type | M3 |
| Processor Core | Octa-core (8 Core) |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 8 GB |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 128 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 11" |
| Display Screen Type | LCD |
| Display Screen Technology |
|
| Screen Resolution | 2360 x 1640 |
| Color Gamut | DCI-P3 |
| Brightness | 500 Nit |
| High Dynamic Range (HDR) Type |
|
| Pixel Density (ppi) | 264 |
| Graphics Controller Manufacturer | Apple |
| Graphics Processor Core | Nona-core (9 Core) |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | No |
| Wireless Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Cellular Phone Capability | No |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11ax |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth Profile Supported | A2DP |
| Near Field Communication | No |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB Type-C 3.1 Gen2, DisplayPort, magnetic connector |
| DisplayPort | Yes |
| Charging Interface | USB Type C |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Aperture | f/2.0 |
| Front Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Aperture | f/1.8 |
| Rear Camera Resolution | 12 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Digital Zoom | 5x |
| Finger Print Reader | Yes |
| Sound System | Dolby Atmos |
| Speaker Output Mode | Stereo |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | iPadOS |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Chemistry | Lithium Polymer (Li-Polymer) |
| Battery Capacity | 7606 mAh |
| Maximum Web Surfing Battery Time | 10 Hours |
| Power Description | |
|---|---|
| Maximum Power Supply Wattage | 20 W |
| Power Source |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Gray |
| Product Color | Space Gray |
| Form Factor | Slate |
| Height | 9.7" |
| Width | 7" |
| Depth | 0.2" |
| Weight (Approximate) | 1.01 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Charger Included | Yes |
| Included Charger Power | 20 W |
| Virtual Assistant Supported | Siri |
| Features |
|
| Energy Star | Yes |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 1 Year |
| Limited Warranty URL | https://www.apple.com/legal/warranty/products/ios-warranty-document-us.html |