Tablette Rugged Zebra ET45 5G, Wi-Fi 6, SE4710, 4 Go/64 Go, NFC, IP65
KT-ET45BB-101D1B0-FT
Sélectionner un modèle
Caractéristiques principales
-
Système: Android
-
Robuste: Industrial
-
RAM/FLASH: 4GB / 64 GB
-
Capacité de la batterie: High Capacity
-
GPS: Oui
-
Plage: Short Range
-
Connexion: Bluetooth
-
Caméra: 13MP Rear Facing Camera + 5MP Front Facing Camera
| Processor | |
|---|---|
| Combined Processor Core | Octa-core |
| Processor Manufacturer | Qualcomm |
| Processor Type | Kryo 660 |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| Processor Core | Dual-core (2 Core) |
| 2nd Processor Manufacturer | Qualcomm |
| 2nd Processor Type | Kryo 660 |
| 2nd Processor Speed | 1.80 GHz |
| 2nd Processor Core | Hexa-core (6 Core) |
| Chipset | |
|---|---|
| Chipset Manufacturer | Qualcomm |
| Chipset Model | Snapdragon SM6375 |
| Memory | |
|---|---|
| Standard Memory | 4 GB |
| Memory Technology | LPDDR4X |
| Storage | |
|---|---|
| Flash Memory Capacity | 64 GB |
| Display & Graphics | |
|---|---|
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Mode | WUXGA |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Brightness | 500 Nit |
| Graphics Controller Manufacturer | Qualcomm |
| Graphics Controller Model | Adreno 619 |
| Graphics Memory Technology | LPDDR4X |
| Graphics Memory Accessibility | Shared |
| Network & Communication | |
|---|---|
| WWAN Supported | Yes |
| SIM Size Supported | Nano |
| Cellular Phone Capability | Yes |
| Cellular Generation | 5G |
| Cellular Data Connectivity Technology |
|
| GPS | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w/mc/ax |
| Wi-Fi Generation | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 5.1 |
| Near Field Communication | Yes |
| Interfaces/Ports | |
|---|---|
| USB Type-C | Yes |
| USB Type-C Detail | USB-C Side Port (Tablet Charging and Data only) |
| Charging Interface | USB Type C |
| Built-in Devices | |
|---|---|
| Sensor Type |
|
| Front Camera | Yes |
| Front Camera Resolution | 5 Megapixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 13 Megapixel |
| Focus Modes | Auto-focus |
| Operating System | |
|---|---|
| Operating System Platform | Android |
| Battery Information | |
|---|---|
| Battery Capacity | 7600 mAh |
| Power Description | |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Rugged | Yes |
| Form Factor | Slate |
| Height | 6.4" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 0.4" |
| Weight (Approximate) | 1.52 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Certifications & Standards |
MIL-STD-810H |
| Features |
|
| Ingress Protection (IP) Rating | IP65 |
| Energy Star | Yes |
| TAA Compliant | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | Electronic Product Environmental Assessment Tool Bronze (EPEAT Bronze) |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | 12 Month |
et40-et45.pdf KT-ET45BB-101D1B0-FT
et40-et45.pdf MOD-ET45