| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Video Conferencing Camera |
| Features |
|
| Durability |
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black Gray |
| Finishing | Powder Coated |
| Product Material | Steel |
| Height | 5.10" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.70" |
| Weight (Approximate) | 2.50 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Compatibility |
|