| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Radio |
| Features | Tilt |
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight (Approximate) | 3.10 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|
| Compatibility |
2 x Radio (1.30"H - 4.80"H, 4.0"W - 9.50"W) |