| Product Information | |
|---|---|
| Durability | Corrosion Resistant |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Height | 1.50" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.60" |
| Weight (Approximate) | 12.80 oz |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Additional Information |
|