| Product Information | |
|---|---|
| Device Supported | Notebook |
| Features |
|
| Mount Pattern | Universal |
| Maximum Tilt Angle | 45° |
| Maximum Swivel Angle | 360° |
| Mount Function | Tilt |
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Height | 26.50" |
| Width | 10.30" |
| Depth | 13.70" |
| Weight (Approximate) | 23 lb |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Package Contents |
|
| Application/Usage |
|
| Compatibility |
Ford Mustang Mach-E- 2021-2024 |
| Warranty | |
|---|---|
| Limited Warranty | Lifetime |
gj-catalog-vol22.pdf 7170-0892-01